29.04.2022

II edycja konferencji Erasmus+ Staff Week w AGH

W dniach 9-13 maja 2022 r. AGH gościć będzie 36 zagranicznych uczestników II edycji konferencji Erasmus+ Staff Week w AGH. Wśród nich gości z 11 krajów świata: Albanii, Armenii,  BiH, Chile, Gruzji, Indonezji, Kazachstanu, Meksyku, Nepalu, Ukrainy czy Wietnamu.

Wydarzenia odbywać się będą w gmachu Biblioteki Głównej AGH. W tym roku wydarzenie połączone będzie z Dniami Erasmus+ w AGH, dedykowanym studentom i pracownikom AGH. Celem wydarzenia jest promocja programu Erasmus+ w środowisku akademickim.

W programie przewidziane są sesje panelowe Koordynatorów AGH ds. Współpracy, sesje tematyczne dot. możliwość wyjazdowych studentów, doktorantów i pracowników w ramach programu Erasmus+KA107, realizowane przez pracowników DWZ i DSZ czy warsztaty pt. "Różnice kulturowe w środowisku akademickim", prowadzone przez Europejską Akademię Dyplomacji.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w Dniach Erasmus+ w AGH.