04.06.2019

Warsztaty Shapers of the Future 2019

W imieniu Fundacji Warsztat Innowacji Społecznych oraz Fundacji Konrada Adenauera oraz Wydziału Humanistycznego AGH zapraszamy w lipcu na kolejną edycję międzynarodowych warsztatów dla młodych liderów (Shapers of The Future). W tym roku motywem przewodnim będzie wykorzystanie metody Design Thinking do tworzenia innowacji społecznych. Warsztaty są skierowane do studentów, absolwentów oraz młodych profesjonalistów z Europy Centralnej i Wschodniej.

Warsztaty to świetna okazja do tego, aby pod okiem doświadczonych ekspertów i trenerów szlifować swoje umiejętności z zakresu tworzenia innowacji, kreatywności oraz pracy zespołowej. Warto również dodać, że 4-dniowe warsztaty są bezpłatne i będą odbywać się w Krakowie.