03.11.2017

SPOTKANIE INFORMACYJNE DOT. STUDIÓW II STOPNIA 'MSc CLEAN FOSSIL AND ALTERNATIVE FUELS ENERGY' REALIZOWANYCH W RAMACH MASTER SCHOOL EIT InnoEnergy

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące studiów II stopnia, realizowanych w ramach Master School EIT InnoEnergy na Wydziale Energetyki i Paliw Akademii Górniczo Hutniczej im. S. Staszica w Krakowie, z uwzględnieniem 'MSc Clean Fossil and Alternative Fuels Energy'.

EIT InnoEnergy oferuje 7 kierunków studiów magisterskich realizowanych na prestiżowych uczelniach europejskich. Programy te poruszają zagadnienia istotne z punktu widzenia światowej energetyki. Zakres tematyczny programów obejmuje między innymi: czyste technologie węglowe, alternatywne źródła energii, smart city, energetykę jądrową, odnawialne źródła energii.

Program MSc Clean Fossil and Alternative Fuels Energy koncentruje się wokół unikalnego tematu ‘Fossil and new-generation fuels’ w połączeniu z rozwijaniem umiejętności
w zakresie przedsiębiorczości oraz innowacyjnego myślenia.

Ponadto:

• najlepsi studenci mogą otrzymać stypendium w wysokości 750 € / miesiąc na okres maksymalnie 24 miesięcy,
  • drugi rok studiów odbywa się w Instituto Superior Technico w Lizbonie (Portugalia),
  • studia kończą się uzyskaniem dwóch dyplomów: dyplomu Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie oraz Instituto Superior Technico w Lizbonie; studenci otrzymują również certyfikat EIT InnoEnergy.

Dalsze informacje zostaną przedstawione na spotkaniu.

Data i godzina spotkania: 7 listopada 2017r., godzina 12.00

Miejsce spotkania: budynek D-4, sala 118

W razie pytań prosimy o kontakt:
Dr inż. Karol Sztekler
pawilon D-4, pokój 110