16.02.2017

Native speaker na Twojej uczelni - nabór instytucji goszczących English Teaching Assistants (ETAs)

W imeiniu organizatorów, informujemy że jest ogłoszony kolejny nabór na goszczenie przez uczelnie stypendystów Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta w kategorii Fulbright English Teaching Assistants (ETAs) w roku akademickim 2017/18.

Fulbright English Teaching Assistantship to roczne stypendium przeznaczone dla absolwentów amerykańskich uczelni wyższych, na asystowanie lub samodzielne prowadzenie zajęć z języka angielskiego.

Szczególnie zapraszamy do udziału w naborze na goszczenie ETAs uczelnie i wydziały o profilu ścisłym (STEM).

Zachęcamy do udziału w naborze, bowiem obecność Fulbright ETA na polskiej uczelni to strategiczny krok do jej umiędzynarodowienia.

Więcej szczegółów znajduje się na stronie internetowej: http://www.fulbright.edu.pl/eta-uczelnie/

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (tutaj) – w przypadku zainteresowania, bardzo prosimy o wypełnienie w języku angielskim i odesłanie na adres aleksandra.matuszewska*;^$%^&;%&W@fulbright.edu*<^\...pl

Na zgłoszenia czekamy do 28 marca br.  O wynikach naboru poinformujemy w przeciągu kilku tygodniu od zakończenia etapu nadsyłania wniosków.

Osoba kontaktowa, która chętnie odpowie na wszystkie pytania:
Aleksandra Matuszewska
mail: aleksandra.matuszewska*;^$%^&;%&W@fulbright.edu*<^\...pl