29.03.2016

Konkurs „Studia we Francji: tak, polecam!”

Dział Współpracy z Zagranicą informuje w imieniu Instytutu Francuskiego w Polsce i Club France en Pologne, wspólnie z partnerami projektu Air France, Galeries Lafayette, Grévin, Parc Astérix, MiTo art.café.books, Paul, Mônsieur Léon, Batida, że organizują konkurs na film wideo zatytułowany „Studia we Francji: tak, polecam!”.

Konkurs adresowany jest do polskich studentów, którzy studiowali we Francji (w ramach programu Erasmus, na studiach licencjackich, magisterskich, doktoranckich, w ramach podwójnego dyplomu) lub zrealizowali pobyt badawczy.

Zapraszamy do podzielenia się wspomnieniami z pobytu na studiach we Francji w formie krótkiego filmu.

Konkurs organizowany jest w trzech kategoriach: Nagroda Jury, Nagroda Publiczności i Losowanie.

Termin uczestnictwa: 19 czerwca 2016 r.

Do wygrania: smartfon, bilety lotnicze do Francji, zaproszenia do Parc Astérix  i Muzeum Grévin, kolacje dla dwojga w Warszawie oraz wiele innych nagród...

Więcej informacji o wydarzeniu: http://institutfrancais.pl/sciences-universites/pl/2016/03/23/konkurs-wideo-%E2%80%9Estudia-we-francji-tak-polecam-2/