29.09.2016

FranceAlumni Pologne

Informujemy, że Ministerstwo Spraw Zagranicznych i Rozwoju Międzynarodowego, zainicjowało 26 listopada ubiegłego roku nową platformę „FranceAlumni". Cyfrowa platforma ma na celu zrzeszenie wszystkich byłych zagranicznych absolwentów francuskich uczelni z całego świata.

W 2010 roku Ambasada Francji i Instytut Francuski w Polsce zainicjowały powstanie sieci polskich absolwentów francuskiego szkolnictwa wyższego. 26 września br. Club France en Pologne dołączy do międzynarodowej platformy « France Alumni » i będzie funkcjonował na nowej stronie internetowej www.polska.francealumni.fr France Alumni Pologne proponuje wiele usług pozwalających absolwentom na pozostanie w kontakcie z Francją, na rozwijanie własnej sieci zawodowej oraz na podkreślenie doświadczeń i kompetencji w ramach działalności międzynarodowej sieci France Alumni, zrzeszającej ponad 30 000 osób.

Na nowym portalu internetowym www.polska.francealumni.fr zamieszczona jest elektroniczna baza członków sieci oraz wyszukiwarka ułatwiająca odszukanie kontaktów w celu zawodowym bądź prywatnym.

Aby wspierać członków sieci w poszukiwaniu pracy oraz w przebiegu kariery zawodowej, France Alumni Pologne wraz z 9 firmami partnerskimi oddaje również do dyspozycji bazę aktualnych ofert pracy i staży.

Do sieci France Alumni Pologne można dołączyć na stronie: www.polska.francealumni.fr

Więcej informacji na stronie: https://www.francealumni.fr/pl/stanowisko/polska/news/2061