12.04.2017

12.04.2017 Wizyta przedstawicieli Tajwanu w AGH

W dniu 12 kwietnia 2017 r. w biurze Prorektora ds. Współpracy odbyło się spotkanie z przedstawicielami Biura Gospodarczego i Kulturalnego Tajpej. W spotkaniu uczestniczyli prof. Sam Sy-Sang Liaw, Dyrektor Departamentu Nauki i Technologii Biura Gospodarczego i Kulturalnego Tajpej w Pradze oraz pan Yen-shin Chu, Dyrektor i Pierwszy Sekretarz Biura Gospodarczego i Kulturalnego Tajpej w Warszawie. Uczelnię reprezentowali Prorektor ds. Współpracy prof. Jerzy Lis, Kierownik Działu Współpracy z Zagranicą pani Marta Foryś, Dyrektor Centrum Zaawansowanych Technologii Miasta Przyszłości dr Sławomir Kopeć oraz Dyrektor Centrum Transferu Technologii pan Bogdan Stępniowski. Podczas spotkania została omówiona tematyka współpracy naukowej, badawczej oraz biznesowej. Zakres zainteresowania strony tajwańskiej dotyczył również wymiany studenckiej.